2023-08-23 14:48:55

Laojuht (Lantmännen Unibake Estonia AS)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Lantmännen Unibake Estonia AS kutsub oma Saue tootmisüksuse meeskonda kogenud 

LAOJUHI.

 

Laojuhina korraldad 10-liikmelise meeskonna tööd, kuhu kuuluvad ka laovanem ja materjali planeerija; haldad tellimus- ja tarne protsesse Microsoft Dynamics AX programmis; jälgid lepingute ajakohasust; teostad laoalaseid koolitusi; koostad kulu ja efektiivsuse analüüse ning aruandeid; tagad tooraine ja pakkematerjalide saadavuse tehases; juhid inventuure ning uuendad ja ajakohastad dokumentatsiooni.

Ootused kandidaadile

Sinu sujuvat sisseelamist toetab varasem töökogemus lao- ja meeskonnajuhina. Kasuks tuleb ka kogemus tootmisettevõttest. Oma töös vajad head eesti ja inglise keele oskust ning vilumust kasutada MS Office programme. Oled proaktiivne ja lahendustele orienteeritud, oma töös iseseisev, kuid mõistad ka ettevõttesisese koostöö olulisust.  

Ettevõte pakub

Meiega liitudes saad üksteist toetava rahvusvahelise meeskonna liikmeks, kus sinu areng on sama tähtis kui ettevõtte areng. Toetame sportlikku eluviisi ja paindlikku töökorraldust. Laos kasutame kaasaegset tehnoloogiat – oleme lähiajal kasutusele võtmas ka isesõitvad tõstukid.