Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244214

LAOJUHT

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laojuhina on Sinu tulevase töö peamiseks eesmärgiks ettevõtte ladude ning laopersonali edukas juhtimine. Sa korraldad ja arendad ladude töö ettevõtte tootmistegevuste ja tootmisprotsesside heaks, organiseerid inventeerimist ning aruandluse pidamist. Sinu tegevusel on otsene mõju ettevõtte tulemuslikkusele.

Ootused kandidaadile

  • Sul on suure lao juhtimise kogemus, soovitavalt tootmisettevõttes
  • Sul on majandus- või tööstusalane kõrgharidus
  • oled edukalt juhtinud meeskonda ja saavutanud püstitatud eesmärgid
  • Sul on hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas ning suhtled vabalt vene keeles
  • MS Word, Excel, Power Point ning mõned laoprogrammid on Sinu igapäevased töövahendid

Ettevõte pakub

  • võimalus võtta vastutus meile väga olulise valdkonna eest
  • asjatundlik ja teotahteline meeskond
  • huvitav ja vastutusrikas töö rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Soovid rohkem infot?
Sinu küsimustele vastab Juri Saija, hankejuht, tel. 7166876

Oma CV palume saada e-postile: natalja.horohordin(at)energia.ee märgusõnaga „LAOJUHT“ kuni 20.11.2011.

Tööpakkumise number
#244214

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2011
Kuulutus sisestati:
11. november 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstus, mis rahvusvaheliselt tegutseb Enefiti kaubamärgi all, pakub laia valikut konkurentsivõimelisi tehnoloogilisi projektlahendusi energeetika ja tööstuse valdkonnas. Komplekssete tööstusprojektide tervikteenus hõlmab nii projekteerimist ja valmistamist kui ka paigaldatud seadmete hooldust. Peamiselt tegeleme elektrijaamade ja õlitehaste tehnoloogialahenduste arendamisega.

Seoses töömahtude suurenemisega ootame meie meeskonda

Vaata rohkem

LAOJUHT