Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148474

Laojuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Laotöö koordineerimine ja süstematiseerimine
  • Laost väljastatava kauba kvaliteedi tagamine
  • Töökeskkonna turvalisuse eest vastutamine

Ootused kandidaadile

Monier OÜ meeskonda on teretulnud toimekas LAOJUHT. Oled sobiv inimene antud positsioonile, kui omad eelnevat töökogemust laomajanduses ning Sulle meeldib süsteemsus ja täpsus. Naudid olukordi, kus asjad toimivad Sinu poolt planeeritult ja oled nõus sellise olukorra saavutamiseks pingutama. Hindad kõrgelt meeskonnatööd ning suhtled vabalt inglise keeles. Teed kõik endast oleneva, et töökeskkond oleks turvaline nii töötajatele kui ka klientidele ning koostööpartneritele. Tunned rõõmu rahulolevast kliendist, kes saab täpselt seda, mille tellis. Tagad, et kauba kvaliteet, mis laost välja antakse, on alati laitmatu.
Organiseerimis- ja vastutusvõime on sinu isikuomadusteks. Oled juht ja liider ühes isikus.

Kui tundsid eelnevas kirjelduses ära iseennast, siis ole hea ning võta meiega ühendust. Sobivusel pakume sulle korralikku sissetulekut ning eneseteostust rahvusvahelises ettevõttes.

Tööpakkumise number
#148474

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2008
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2008

CVO Recruitment Estonia OÜ on pikaajalise kogemusega CVO Groupi kuuluv professionaalseid värbamisteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edu aluseks on erinevatele valdkondadele spetsialiseeritud värbamine. Tegutseme 8 Kesk- ja Ida Euroopa riigis, 3 kaubamärki esindades CVO Finance, CVO Technology, CVO Sales & Marketing.

CVO Technology Recruitment klient on Monier OÜ, mis on juhtiv viilkatusematerjalide tarnija Põhjamaades ja Baltikumis. Ettevõte tegeleb müügiga kõigil seitsmel maal ja tootmisega Rootsis, Norras, Taanis, Soomes ja Eestis. Meil on lai valik savi- ja betoonkatuseid. Põhjamaades ja Baltikumis töötab Monier`s kokku 500 inimest, kellest 60 on ametis Tallinnas, Tartus ja Kiiul.
Aastal 2006 oli Monier’i käive Põhjamaades ja Baltikumis kokku 125,2 miljonit eurot.
Loe lisaks www.monier-roofing.ee

Vaata rohkem

Laojuht