https://www.cvkeskus.ee/378170

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Laojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 378170

Tööpakkumise number

378170

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on laoüksuse töö efektiivne korraldamine, meeskonna juhtimine ning lao- ja logistikaprotsesside arendus. Sa juhid lao inventeerimist, korraldad laotehnika korrashoidu, jälgid kvaliteedisüsteemi ning vastutad laoüksuse tööohutuse-, keskkonna- ja tulekaitse eest. Sa osaled ettevõtte tarneahela strateegia ja tegevusplaanide loomises ja vastutad nende elluviimise eest. Sinu alluvuses töötavad laoüksuse esmatasandijuhid.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on erialane haridus ning vähemalt 4-aastane logistikaalane töökogemus. Sul on head teadmised tarneahela juhtimisest ja logistika valdkonnast ning inimeste juhtimise kogemus. Vajalik on eesti, vene ja inglise keele oskus. Sa oled hea suhtleja, analüüsivõimeline ning Sul on hea pingetaluvus. Juhina võtad vastutust kanda, oled initsiatiivikas ja oled oma meeskonnale autoriteediks.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub sulle vastutusrikast tööd, toetavat ja pühendunud meeskonda ning võimalust teostada end dünaamilises rahvusvahelises ettevõttes. Ettevõte kannab hoolt juhi professionaalse arengu eest, pakkudes nii erialaseid kui üldharivaid koolitusi.

Kandideerimine www.fontes.ee/talendipankAsukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. mai 2015
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2015

FIRMA NIMI PEIDETUD

Rahvusvahelise tootmisettevõtte meeskonda on oodatud laojuht