Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430746

LAOJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesmärk on ettevõtte igapäevase laotöö korraldamine ja juhtimine, lao korrasoleku, toimimise ja varude arvestuse tagamine. Kaubakäitlemisprotsessi korraldamine laos alates kauba vastuvõtmisest kuni selle väljastamiseni.

Tegevused:
- ettevõtte ladustus- ja jaotustegevuse kavandamine, juhtimine ja koordineerimine;
- laoinventari ja seadmete kasutuse korraldamine;
- laotöö juhtimine ja igapäevase töö korraldamine sh laopersonali tegevuse jälgimine ja töö kontrollimine;
- kaupade ja materjalide vastuvõtt, hoiule paigutamine, teisaldamine, komplekteerimine, pakkimine, väljastamine, lisaväärtustoimingute teostamine ja inventeerimine;
- lao ja laoseadmete puhtuse pidamine ja korrashoid;
- vajadusel uute laotöötajate väljaõpe ja juhendamine;
- tootmise toetamine.

Lisainfo:
töö on vahelduva intensiivsusega sisaldades nii rutiinseid tegevusi kui ka kiiret reageerimist nõudvaid olukordi.
Laojuhi tööaeg sõltub ettevõtte töökorraldusest ning võib erandkordadel nõuda töötegemist tööväliselajal (näit aastainventuur )

Ootused kandidaadile

- laojuhi/laopidaja töökogemus;
- eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus suhtlustasemel;
- arvutikastusoskus ja mõne MRP programmi kasutuskogemus;
- hea tervis ja liikuvus;
- täpsus, kiirus, vastutustunne;
- meeskonnatöö oskus;
- soov teha oma tööd hästi;

Ettevõte pakub

- huvitavat ja mitmekülgset tööd;
- pikaajalist ja stabiilset töösuhet arenevas ettevõttes;
- häid töö- ja olemtingimusi uues tehases (Lilli küla, Anija vald-35km Tallinnast);
- tööriietust;
- tööd ühes vahetuses 8.10-16.50;
- ettevõtte transporti (Tallinna kesklinnast ja Lasnamäe kanalist ning Kehrast) tehasesse ja tagasi.

NB! Kandideerimiseks vajaliku CV ja lühikirjelduse varasematest kogemustest ning palgasoovi palume saata läbi CV Keskuse portaali

Tööpakkumise number
#430746

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2016
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

LAOJUHT