Värsked tööpakkumised

LAOJUHATAJA, tehase juhtrühma liige

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213631

Tööpakkumise number

213631

Töö kirjeldus

VMP-Group OÜ kliendiks on rahvusvaheline tootmisettevõte, mis tegeleb metall -ja plastmasstoodete tootmise ning elektritarvikute koostamise ja müügiga.
Otsime laojuhatajat, kes on teotahteline , tulemustele orienteeritud ja kelle tööülesanneteks on :
* töökorralduse organiseerimine tehase ladudes
* inimeste juhendamine ja motiveerimine
* valmistoodangu sujuva komplekteerimise ning õigeaegsete klienditarnete tagamine (sh. mitte Euroopa Liidu riigid)
* majasisese logistika sujuvuse tagamine
* osalemine tehase protsesside parendamises, arendusettepanekute tegemine

Nõudmised kandidaadile

* kõrgharidus (vähemalt omandamisel)
* kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus dokumentidega töötamisel
* teadmised ja kogemus meeskonna juhtimisel, hea suhtlemisoskus
* majandustarkvara kasutamise kogemus laotöös
* hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
* pingetaluvus , oskus aega hästi planeerida
* MS Office kasutamisoskus heal tasemel
* kiire taip ja oskus probleeme iseseisvalt lahendada
* vene keele oskus suhtlustasandil

Omalt poolt pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Tallinnas asuvas tehases, tööalaseid koolitusi ning arenguvõimalust, sõbralikke kolleege, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, soodustingimustel sportimisvõimalust ning täiendavat puhkust vastavalt tööstaažile. Kuulumist tehase juhtrühma ning lisaks töötasule aasta tulemustasu.

Lisainfo

* kasuks tulevad tõstukijuhi load

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
12. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2010

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru