Värsked tööpakkumised

Laojuhataja, tehase juhtrühma liige

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213501

Tööpakkumise number

213501

Töö kirjeldus

Töökorralduse organiseerimine tehase ladudes.
Töötajate juhendamine ja motiveerimine.
Valmistoodangu sujuva ja tõrgeteta komplekteerimise ning õigeaegsete klienditarnete tagamine (sh. mitte Euroopa Liidu riigid).
Majasisese logistika sujuvuse tagamine.
Osalemine tehase protsesside parendamises, arendusettepanekute tegemine.

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus (vähemalt omandamisel).
Kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus dokumentidega töötamisel.
Teadmised ja kogemused meeskonna juhtimisest, hea suhtlemisoskus.
Majandustarkvara kasutamise kogemus laotöös.
Hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.
Pingetaluvus, oskus aega hästi planeerida.
MS Office kasutamisoskus heal tasemel.
Oskus probleeme iseseisvalt lahendada.
Vene keele oskus suhtlustasandil.

Kasuks tuleb:
tõstukijuhi load.

Pakume omalt poolt huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Tallinnas asuvas tehases, tööalaseid koolitusi ning arenguvõimalust, sõbralikke kolleege, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, soodustingimustel sportimisvõimalust ning täiendavat puhkust vastavalt tööstaažile. Kuulumist tehase juhtrühma ning lisaks töötasule aasta tulemustasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
27. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
29. november 2010

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis tegeleb metalltoodete tootmise, plastmassi survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga.