Värsked tööpakkumised

Laojuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 113425

Tööpakkumise number

113425

Töö kirjeldus

Laohoidja tegeleb kaupade vastuvõtmise, hoiule paigutamise, siirdamise, komplekteerimise, pakkimisega. Laojuhataja juhib Puiestee 2 olevate ladude tööd. Ta juhib materjalide käitlemisprotsessi laos materjali vastuvõtmisest kuni selle loovutamiseni.
Tema tööülesannete hulka kuulub ettevõtte ladustus- ja jaotustegevuse kavandamine, juhtimine ja koordineerimine; laoinventari ja seadmete planeerimine ja kasutuse korraldamine; kulukontroll ning ressursside efektiivse kasutamise tagamine; jäätmete töötlemise organiseerimine. Ta korraldab ja juhib lao igapäevast tööd, tegeleb laopersonali valikuga, väljaõppega ja töö kontrollimisega
Ta peab arvestust sissetulnud, väljasaadetud ja laos olevate kaupade üle, tunneb laos olevaid kaupu ja tööülesannetega seotud dokumentatsiooni ning klientidega sõlmitud lepingute sisu. Töö nõuab lao töökorralduse ja ohutustehnika nõuete tundmist ja täpset järgimist.

Nõudmised kandidaadile

Laojuhataja töö nõuab logistika alaseid teadmisi ning juhtimisoskusi. Töö eeldab positiivset hoiakut, head suhtlemisoskust, iseseisvust, distsiplineeritust ning otsustus- ja vastutusvõimet, et tulla toime lao juhtimisega muutuvates olukordades. Vajalik on ressursside juhtimise oskus ning orienteeritus tulemusele.
Eeldatav haridustase on kutseharidus ja töökogemus või keskharidus, erialane täiendkoolitus ja töökogemus. Et oma töös edukas olla tuleb õppida kasutama juhtimisprogrammi Monitor . Hädavajalik on inglise keele oskus. Kasuks tuleb vene keele mõistmine.
Laojuhataja on hea suhtleja, töö eeldab nii iseseisvust kui ka koostöövõimet meeskonnas. Ta peab suutma lahendada iseseisvalt töös esile kerkivaid probleeme ja leidma alternatiivseid lahendusteid. Töö eeldab loomupärast korra- ja puhtusearmastust, hoolikust ja täpsust. Laojuhataja tööga kaasneb materiaalne vastutus, mis eeldab ausust.

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja arenguvõimalusi tugevas rahvusvahelises ettevõttes. Me lubame, et oleme sinu kindel partner. Oskame vääriliselt hinnata sinu tööpanust. Varustame sind kaasaegsete töövahenditega, pakume sulle huvitavat ja vastutusrikast tööd. Lõuna-Eesti tööturul konkurentsivõimelist töötasu, mis sõltub sinu kompetentsidest, eelnevast professionaalsest kogemusest ja töö tulemustest ning pakume sulle ettevõtte soodustusi.

Lisainfo

Kui tundsid eelpool kirja pandus vähemalt osaliselt ära ennast, siis ootame teid kandideerima.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2007

AS Tarkon on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte, mis kuulub Hallberg- Sekrom Fabriks Gruppi. HSF grupp tehased asuvad Eestis, Rootsis ja Hiinas. Tarkonis töötab 530 töötajat. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, TA, ABB, Carrier, Intermec, Powerwave, Primus, Sievert, Wabco, Atlas Copco jt. Omame kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2000 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2004 sertifikaate.