Värsked tööpakkumised

Laojuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 44960

Tööpakkumise number

44960

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on A. Le Coq Tartu Õlletehas. Ettevõte otsib oma meeskonda laojuhatajat, kes vastutab mitmes vahetuses töötava ettevõtte logistikakeskuse töökorralduse eest.

Põhiliseks tööülesandeks on toimiva töökorralduse tagamine suurettevõtte ladudes (kauba lattu vastuvõtmine, ladustamine, säilitamine kuni transpordiettevõttele üleandmiseni koos vastava arvestuse pidamisega; töötajate tööaja ja tehtud töö arvestus ning analüüs).

Ladusid iseloomustavad näitajad: ladudes töötab 60-80 töötajat, laopinda on ca 10000 m², ladu töötab kolmes vahetuses.

Nõudmised kandidaadile

Logistika või kaubanduse alane haridus
Väga hea arvutioskus (Excel)
Eelnev töökogemus suure üksuse ja/või lao töö juhtimisel
Väga hea juhtimisoskus
Analüüsioskus ning loogiline mõtlemine
Hea eesti keele oskus, vene ja inglise kõnekeele oskus

Pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd tuntud ning edukas ettevõttes, konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. mai 2005
Kuulutus sisestati:
6. mai 2005