Värsked tööpakkumised

Laojuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 43285

Tööpakkumise number

43285

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on toiduainete tootmisega tegelev tuntud ettevõte Tartus.
Seoses ettevõttesiseste muudatustega pakutakse tööd laojuhatajale, kelle tööülesanneteks on ettevõtte lao töö korraldamine ja inimeste juhtimine. Laojuhataja vastutab suure lao toimimise eest (laoarvestus, töökorraldus, dokumentatsioon jne).

Nõudmised kandidaadile

  • Logistika, laomajanduse või kaubanduse alane haridus
  • Eelnev töökogemus laotöö juhtimisel
  • Analüüsioskus ning loogiline mõtlemine
  • Väga hea juhtimisoskus
  • Hea eesti keele oskus, vene ja inglise kõnekeele oskus
  • Hea tavakasutaja tasemel arvutioskus

Pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd tuntud ja edukas ettevõttes, korralikku töötasu

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2005