Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301070

Laojuhataja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kauba vastuvõtmine ja väljaandmine;
kauba ladustamine ja komplekteerimine;
laotöötajate töö organiseerimine;
saatelehtede kontroll ja andmete sisestamine arvutisüsteemi;
klientide teenindamine; lao korrashoid;
logistika planeerimine;
inventuuride läbiviimine.

Ootused kandidaadile

Hariduse tase: üldkeskharidus
Nõutav töökogemus: vähemalt 3 aastat;
Keeled: vene - kõnes, Kirjas -pole vajalik,
eesti - põhiline suhtlemiskeel;
Arvutikasutamise oskus: kontoritarkvara, e-posti kasutamine, interneti kasutamine;
Muud nõuded: hea suhtlemisoskus, aus, kohusetundlik, töökogemus tõstukijuhina.

Ettevõte pakub

Tööd kiiresti arenevas edukas ettevõttes;
vaheldusrikast tööd;
meeldivat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#301070

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2013
Kuulutus sisestati:
8. märts 2013

Absolut Ehitus OÜ omab kümneaastast kogemust kasutatud kaubaaluste kokkuostus, müügis ning remondis, samuti ka uute valmistamises. Teeme
koostööd
paljude firmadega nii Eestis kui ka üle kogu Euroopa. Meie eesmärk – kiire teenindus, kvaliteetne kaup, usaldusväärne koostöö ja väga head
partnerlussuhted.

Vaata rohkem

Laojuhataja