Värsked tööpakkumised

Laojuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57842

Tööpakkumise number

57842

Töö kirjeldus

pakume tõsist väljakutset laotöö juhtimise ja arendamise alal:

10 000 m2 laopinda ja 20 alluvat (töö on ühes vahetuses)

Nõudmised kandidaadile

* tulemuslik töökogemus laotöö juhtimises
* head teadmised laokorraldusest
* vene keel suhtlustasandil, kasuks tulevad ka muud võõrkeeled
* arvutioskus
* kiire mõtlemine ja pingetaluvus

Ettevõte pakub

* stabiilset töökeskkonda ja tööd rahvusvahelises firmas
* arenguvõimalusi
* enesetäiendamist
* palgale lisaks motivatsioonipaketti Sinuga läbi rääkides

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2006

AS Schenker on osa ülemaailmsest logistikakontsernist Schenker. Ligi 8 miljardi eurose aastakäibega ja 39 000 töötajaga rohkem kui 1100 esindusega üle maailma, on Schenker üks maailma juhtivatest integreeritud logistiliste teenuste osutajatest pakkudes nii maantee-, lennu-, ja meretransporti kui ka vastavaid logistilisi lahendusi ning globaalset tarneahela haldamist ühe katuse alt. Schenker on osa Saksa Raudtee (Deutche Bahn AG) Transpordi ja Logistika Divisjonist.