Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57842

Laojuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

pakume tõsist väljakutset laotöö juhtimise ja arendamise alal:

10 000 m2 laopinda ja 20 alluvat (töö on ühes vahetuses)

Ootused kandidaadile

* tulemuslik töökogemus laotöö juhtimises
* head teadmised laokorraldusest
* vene keel suhtlustasandil, kasuks tulevad ka muud võõrkeeled
* arvutioskus
* kiire mõtlemine ja pingetaluvus

Ettevõte pakub

* stabiilset töökeskkonda ja tööd rahvusvahelises firmas
* arenguvõimalusi
* enesetäiendamist
* palgale lisaks motivatsioonipaketti Sinuga läbi rääkides

Tööpakkumise number
#57842
Laojuhataja