https://www.cvkeskus.ee/62729

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62729

Laojuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laoprojekti käivitamine
Meeskonna loomine
Aktiivne lao- ja logistikateenuste müük
Lao juhtimine


Ootused kandidaadile

Eelnev kogemus antud valdkonnas
Juhtimiskogemus


Ettevõte pakub

Palju tööd arenevas ettevõttes
Motiveerivat töötasu
Kaasaegset töökeskonda uues valmivas laokompleksis


Lisainfo

Kandideerides lisada kaaskiri koos palgasooviga.


Tööpakkumise number
#62729
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Laojuhataja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!