Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44298

Laojuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • lao töö efektiivne korraldamine
  • otsepostitusmaterjalide kvaliteetse eeltöötluse korraldamine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus või keskeriharidus
  • eesti keel kõrgtasemel ja vene keel suhtlustasandil
  • inimeste juhtimise oskus ja kogemus
  • arvuti kasutamise oskus (MS Office, MS Outlook)
  • hea organiseerimisvõime ja initsiatiivikus
  • hea suhtlemisoskus
  • hea pingetaluvus

Kaasaegset töökeskkonda, mitmekesist tööd ja konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Palume saata kaaskiri koos palgasooviga. Täpsem töökirjeldus www.tellimine.ee

Tööpakkumise number
#44298

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2005
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2005

Express Post AS on 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside haldamise ja varahommikuse kojukandega.

Vaata rohkem

Laojuhataja