Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26723

Laojuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse meeskonda laojuhatajat, kelle peamisteks tööülesanneteks oleks:

  • laotöö kordineerimine
  • FIFO tagamine
  • töötada välja optimaalne laokasutus
  • saadetiste komplekteerimine ja väljasaatmine
  • laoprogrammi teglikkusega kooskõlla viimine

Ootused kandidaadile

  • täpsus ja korrektsus
  • töötahe ja aktiivsus
  • arvuti kasutamiseoskus kõrgtasemel (MS office ja eelnev kogemus laotarkvaraga)
  • hea inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
  • pingetaluvus
  • hea keskendumisvõime ning hoolsus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka
  • kaasaegseid töötingimusi
  • vaheldusrikast ja huvitavat tööd
  • arengu-ja eneseteostusvõimalust
  • tööd lõbusas ja sõbralikus kollektiivis

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d koos kaaskirjaga ja palgasooviga.

Tööpakkumise number
#26723
Laojuhataja