Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196906

Laojuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laojuhataja juhib ladude (2tk) tööd ja kauba käitlemisprotsessi laos, alates kauba vastuvõtmisest kuni selle loovutamiseni. Laojuhataja allub ostu-müügijuhile. Töö nõuab füüsilise koormuse taluvust.
Peamised tööülesanded on:
- kohaliku varustuse koordineerimine (autojuht-varustaja ja laopidajate juhendamine);
- laoprogrammi haldamine ja korrastamine;
- kaupade tellimine;
- laoseisude jälgimine ja analüüs;
- lao korrashoid;
- inventuuride tegemine;
- vajadusel kauba transport

Ootused kandidaadile

- tehniline keskeri- või kutsekõrgharidus;
- eelnev töökogemus laospetsialistina;
- B ja C autojuhilubade olemasolu ning sõidukogemus vähemalt 2.a.;
- laoprogrammide (nt.Directo) kasutamise oskus;
- iseseisvus tööülesannete täitmisel;
- eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil;
- kohusetundlikkus, täpsus ja hea analüüsivõime;
- algatusvõime

Kasuks tuleb:
* töökogemus masinate ja seadmete hoolduse ja remondi valdkonnas;
* tõstukijuhi tunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

- tööd arenevas ettevõttes;
- toetavad meeskonda;
- stabiilset tööd

Lisainfo

CV palume saata koos palgasooviga

Tööpakkumise number
#196906
Laojuhataja