Värsked tööpakkumised

Laojuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 503952

Tööpakkumise number

503952

Töö kirjeldus

Rahvusvaheline ettevõte Andres Glass Solutions OÜ otsib oma töökasse kollektiivi laojuhatajat, kelle põhilised tööülesanded on alljärgnevad.

  • Lao igapäevase efektiivse töö tagamine.
  • Laotööliste igapäevane juhtimine.
  • Kaupade nõutavate hoiutingimuste tagamine.
  • Toormaterjali ettevalmistamise ja komplekteerijatele väljastamise korraldamine ja selle eest vastutamine.
  • Materjalide ja valmistoodangu vastuvõtmine, laosisene transportimine ja ladustamine ning klientidele väljastamine (peale -ja mahalaadimine).
  • Lao korrashoidmine ja inventuuri teostamine.
  • Vajadusel toodangu komplekteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Potentsiaalselt kandidaadilt eeldame alljärgnevat.

  • Täpsust ja korrektsust.
  • Soovi teha laotööd.
  • Füüsilist vastupidavust.
  • Valmidust meeskonnatööks.
  • Tähelepanelikkust ja hoolikust.
  • B kategooria autojuhilubade olemasolu.
  • Kasuks tulevad erialased teadmised, kogemus laojuhina ning tõstukijuhi load.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub omaltpoolt:

  • kaasaegset töökeskkonda;
  • aktiivset ja tegusat kollektiivi;
  • vastutusrikast tööd pidevalt arenevas rahvusvahelises ettevõttes;
  • häid ja stabiilseid töötingimusi;
  • pikaajalist töösuhet.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. november 2017
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2017

Andres on suurim ja vanim klaasist saunauste tootja Eestis, kelle tootevalikusse kuulub enam kui 300 kõrgekvaliteedilist toodet. Lisaks saunaustele pakume täisklaasist lahendusi saunadele ja duširuumidele, aurusaunauksi, klaasist siseuksi ning peegleid. Oluline osa valmistoodangust on saadaval maailma 35 riigis ning eelkõige Baltikumi, Soome, Skandinaavia ja Lääne-Euroopa maade turgudel.