Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53947

Laojuhataja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • valmistoodangulao töö organiseerimine: toodangu vastuvõtt, ladustamine, komplekteerimine ja väljastamine laost;
  • laodokumentatsiooni koostamine ja haldamine;
  • laopersonali töö juhtimine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus laotöötajana
  • arvutioskus (Word, Excel)
  • täpsus, kiirus ja korrektsus
  • head eeldused meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • koolitust
  • aktiivset ja tegusat kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb laomajandusalane koolitus

Tööpakkumise number
#53947

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2005
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2005

AS Viisnurk mööblidivisjon toodab ja turustab mööblit nii elu-, töö-, söögi-, kui ka magamistuppa.
Viisnurga mööblitootmise sihiks on tegevusmahu suurendamine, omanäolise kvaliteetmööbli osakaalu kasv ja keskkonnasõbralike materjalide laiem kasutamine.
Mööblidivisjonis töötab 250 töötajat.

Vaata rohkem

Laojuhataja