Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #751623

Laojuhataja - logistik

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lao igapäevase töö korraldamine ja juhtimine

  • Veokorraldamine

  • Veomarsruutide ja kulude kontroll ning aruandlus

  • Suhtlemine klientide ja autojuhtidega

  • Jahutatud kaupade komplekteerimine vastavalt komplekteerimislehele

  • Komplekteeritud kaubaaluste kiletamine ja transpordiks ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • Logistika alased teadmised

  • Hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus

  • Täpsus ja korrektsus

  • Arvutikasutamise oskus

  • Otsustus ja vastutusvõime

  • Pikaajalist ja kindlat töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes

  • Konkurentsivõimelist ja stabiilset sissetulekut

  • Kaasaegseid töötingimusi ja väljaõpet

  • Kvaliteetseid tööriideid ja isikukaitsevahendeid

  • Isikliku sõiduauto kompensatsiooni

Tööpakkumise number
#751623