Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #736146

Laojuhataja

CVKeskus.ee klient
Jõgeva, Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Laotöö ja protsesside väljatöötamine, juhtimine ning arendamine tootmise efektiivsemaks teenindamiseks

  • Materjalide ja kauba vastuvõtu, ladustamise, komplekteerimise, pakkimise ja transpordi korraldamine ning sellega kaasneva dokumentatsiooni haldamine

  • Laotöö efektiivsuse, mõõtmine ja selle pidev parendamine

  • Hea koostöö hoidmine kõikide osakondadega

  • Inventuuride korraldamine ja lao korrashoid

  • Komplekteerija ja tõstukijuhi töö korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemisoskus eesti-, vene- või inglise keeles

  • Otsustusvõime ning suutlikus töötada pingelises olukorras

  • Varasem laotöö juhtimise kogemus

Ettevõte pakub

  • Täistööajaga töökohta

  • Mõistvat suhtumist ja sõbralikku kollektiivi

  • Väljaõpet ja tööriietust Stabiilset ettevõtet ja püsivat töösuhet

  • Põhitöötasu ja lisaks tulemustasu

  • Töö toimub ühes vahetuses

Lisainfo

Kandideerimiseks saada elulookirjeldus meiliaadressile priit(at)seicom.ee. Lisainfot tööpakkumise kohta saad telefonitsi (+372 526 6460, Priit). Ettevõtte kohta saad rohkem infot meie kodulehelt www.seicom.ee.

Tööpakkumise number
#736146

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2021

Ettevõte põhitegevusalad on transportteenus EV piires, kosmeetika teenused, ehitus-ja elektritööd. Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine

Vaata rohkem

Laojuhataja