2023-08-23 14:48:55

Laojuhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime enda kollektiivi Laojuhatajat

Sinu ülesanneteks on igapäevane lao töökorralduse jälgimine ning laotöötajate tööde planeerimine. Kaupade asendiplaani koostamine ning töös hoidmine.  Väljastuste ja tagastuste dokumentatsiooni haldus ning vajadusel valmis ise osalema kauba peale ja/või mahalaadimis protsessis.Klientide vastu võtmine ning vajadusel suunamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui:

  • Omad vähemalt keskharidust
  • Omad eelnevat töökogemust laojuhina
  • Oled kohusetundlik, aus ja korrektne oma töös
  • Mõistad kliendisuhete loomise põhitõdesid ja sul on soov abiks olla igale kliendile
  • Sul on oskus töid planeerida ja töötajaid motiveerida
  • Valdad eesti keelt ja sul on suhtluse tasemel vene keele oskus (inglise keele oskus on lisandväärtuseks)
  • Sul on arusaamine lao effektiivse töö põhimõtetest
  • Sul on oskus juhtida meeskonda
  • Oskad elemntaarseid oskuski arvutis (Word, Excel, Internet jne)

Sul on hea võimalus töötada kiiresti arenevas ja edukas ettevõttes.Pakume omaltpoolt huvitavat ja mitmekülgset tööd, vajalikke töövahendeid, häid töötingimusi, toredat meeskonda ning arenemisvõimalusi