Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522643

Laojuhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Jüri tehnopargis asuvasse Ramirendi kesklattu laojuhatajat, kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • kauba vastuvõtmise, paigutamise ja väljaandmise koordineerimine
  • kauba sorteerimise, ladustamise ja pakkimise organiseerimine
  • laoarvestuse pidamine, dokumentatsiooni kontrollimine ja haldamine
  • kaupade markeerimine ja grupeerimine
  • süsteemis kauba liikumise registreerimine
  • inventuuride läbiviimine
  • lao järelvalve
  • tööjõu planeerimine, koordineerimine.

Ootused kandidaadile

  • eesti keele oskus
  • oskus oma aega ja tööülesandeid iseseisvalt planeerida
  • ausus, korrektsus, süsteemsus

Ettevõte pakub

  • püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • kindlat ametlikku sissetulekut
  • sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#522643

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. märts 2018
Kuulutus sisestati:
9. märts 2018

Ramirent Baltic AS on üks suuremaid ehitusseadmete rendifirmasid Eestis, kuulume rahvusvahelisse kontserni, mille tütarfirmad asuvad kolmeteistkümnes Euroopa riigis. Eestis asuvad Ramirendi rendipunktid Tallinnas (neli rendipunkti), Keilas, Pärnus, Tartus, Võrus, Viljandis, Paides, Kuressaares, Haapsalus, Rakveres, Jõhvis, Kohtla-Järvel ja Narvas. Ramirendi tootevalikus on väiketööriistad ja tõsteseadmed, soojendus- ja elektriseadmed, tellingud ja piirdeaiad, telgid ja keemilised käimlad, ehitussoojakud ja merekonteinerid, laadurid ja ekskavaatorid, pinnaserullid ja tornkraanad, betoonraketise vormid ja toestused. Pakume parima kvaliteediga tööriistu, ehitusseadmeid ja nendega seotud teenuseid.

Vaata rohkem

Laojuhataja