Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195227

Laojuhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lao igapäevase töö organiseerimine.
  • Laoarvestuse pidamine (sh inventuuride läbiviimine ja nendes osalemine).
  • Kaupade vastuvõtu ja tellimuste komplekteerimise korraldamine ja kontroll.
  • Kaupade väljastuse ja logistika korraldamine.
  • Vajadusel laotöötaja asendamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus.
  • Eelnev töökogemus antud valdkonnas.
  • Algatusvõime ning iseseisvus oma töö organiseerimisel.
  • Kõrge pingetaluvus.
  • Suhtlemisoskus ja valmisolek töötada meeskonnas.
  • Arvuti kasutamise oskus.
  • Eesti ja vene keele valdamine nii kõnes kui kirjas.
  • Kasuks tuleb tõstukijuhtimise kogemus ning tõstukijuhi lubade olemasolu.
  • Valmisolek teha füüsilist tööd.

Parimale kandidaadile pakume vastutusrikast ametikohta ja suurepäraseid võimalusi isiklikuks arenguks. Meie töötingimused on kaasaegsed ning firmakultuur sõbralik. Meie motivatsioonipaketi lahutamatuteks osadeks on:

  • hea töötasu ja preemiasüsteem
  • suvepäevad, jõulupeod jm üritused töötajatele ja pereliikmetele
  • erinevad peretoetused
  • perioodilised tervisekontrollid
  • täiendav kindlustus kõigile töötajatele
  • sportimisvõimalused

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna lähedal, aadressil Sinikivi tee 2, Rae vald, 75306 Harjumaa.

Tööpakkumise number
#195227

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2010
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2010

Puumerkki on Stora Enso tütarettevõte, kes tegeleb puidu ja puidupõhiste toodete hulgimüügiga, pakkudes toote- ja teenuslahendusi tööstustele, ehitajatele ja kaubandusettevõtetele. Meie turustuskett tegutseb Balti riikides ja Soomes. Vaata infot internetist www.storaenso.com või www.puumerkki.ee

Vaata rohkem

You are applying to:
Laojuhataja