Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137291

Laojuhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Laotöö organiseerimine
  • Laotööliste töö kontrollimine ja juhtimine
  • Materjaliveo transpordi korraldamine
  • Inventeerimine

Ootused kandidaadile

  • Omad töökogemust inimeste juhtimisel
  • Oled töötanud logistika alal või omad vastavat haridust
  • Valdad vabalt vene keelt
  • Oskad inglise keelt suhtlustasemel
  • Väärtustad meeskonda, kus Sa töötad
  • Oled motiveeritud ja soovid areneda

Kasuks tuleb:
  • Eelnev töökogemus laojuhatajana

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Sõbralikku ja ühtehoidvat kollektiivi
  • Motiveerivat kompensatsioonisüsteemi
  • Võimalust töötada oma ala parimas ettevõttes

Tööpakkumise number
#137291

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2008

on rahvusvahelisse Peri kontserni kuuluv ettevõtte, mille peamisteks tegevusaladeks on raketiste ning tellingute rent ja müük.

Vaata rohkem

Laojuhataja