https://www.cvkeskus.ee/62820

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Laojuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62820

Tööpakkumise number

62820

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on häireteta toimiva töö kindlustamine ladudes – kaupade vastuvõtt, laadimine, paigutamine ja komplekteerimine ning kaupade ja nende kvaliteedi säilimise tagamine läbi efektiivselt toimiva töökorralduse. Sa allud tootmisjuhile. Sulle allub ca 10-liikmeline meeskond, kelle töökorraldust Sa juhid ja koordineerid. Sinu otsesed tööülesanded on järgmised:

  • kaupade väljastamine laost (valmistoodang);
  • sissetuleva kauba vastuvõtmine;
  • kauba ladustamise organiseerimine, laotööliste töö korraldamine;
  • kauba väljastamise ja vastuvõtuga seotud pretensioonide lahendamine.
Töö toimub päevases vahetuses.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on eelnev töökogemus sarnasest valdkonnast, keskharidus ja Sa valdad eesti ja vene keelt suhtlemistasemel. Sa oskad korraldusi anda ning oma meeskonnas tööd jagada. Sa oled kohusetundlik, järjepidev oma tegemistes ning suudad hallata ja organiseerida ladusalt laotööd. Õnnestumise eelduseks on iseseisvus töö korraldamisel ja enesekehtestamise oskus, samuti paindlikkus, tulemaks toime muutuvate situatsioonidega. Töö eeldab arvutikasutamise oskust ja ka füüsilist vastupidavust.


Ettevõte pakub

Bestnet pakub Sulle palju tööd kiiresti arenevas ettevõttes, Sinu võimetele vastavat töötasu, meeldivat töökeskkonda ning võimalust oma valdkonda edasi arendada ja parendada.Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. märts 2006
Kuulutus sisestati:
22. märts 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Bestnet on Eestis turuliider sõiduautode järelhaagiste tootjana. Ettevõte on tegutsenud edukalt juba 15 aastat ning saavutanud arvestatava turupositsiooni nii Eestis kui ka Põhjamaades. Bestnetis töötab üle 100 inimese ning suurem osa ettevõtte toodangust eksporditakse Soome, Rootsi ja Norrasse. Toodangut tuntakse Eestis ja Rootsis "TIKI-TREILER", Soomes "AKU" ja Norras „TIKI-TILHENGER” kaubamärgi all. Tehas asub Keila lähedal Leholas. Koostetehased on lisaks Eestile veel Venemaal, Soomes, Rootsis ja Norras. Lisainformatsioon ettevõtte kohta Internetis: www.bestnet.ee