Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #755822

Laojuhataja

CVKeskus.ee klient
Lagedi, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lao igapäevase töö korraldamine ja juhtimine

  • Kauba vedude korraldamine vastavalt tarnegraafikule

  • Kaupade komplekteerimine vastavalt komplekteerimislehele

  • Komplekteeritud kaubaaluste kiletamine ja transpordiks ettevalmistamine

  • Kaupade vastuvõtt, kontroll ja paigutamine

  • Kaupadega seotud dokumentide käsitlemine

  • Inventuuridel osalemine

Ootused kandidaadile

  • Hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus

  • Täpsus ja korrektsus

  • Arvutikasutamise oskus

  • Otsustus ja vastutusvõime

  • Väga hea eesti keele oskus

  • Kohusetundlikkus

  • Ettevõtlikkus lao tegevuse paremaks korraldamiseks

  • Tahe juhtida meeskonda

  • B-kategooria juhilubade olemasolu

  • Pikaajalist ja kindlat töösuhet rahvusvahelises ettevõttes

  • Konkurentsivõimelist ja stabiilset sissetulekut

  • Kaasaegseid töötingimusi

  • Kvaliteetseid tööriideid ja isikukaitsevahendeid

  • Meeldivaid ühisüritusi

  • Kvartaalset sporditoetust

Lisainfo

* Töökoht asub Veldi tee 5, Veneküla, Rae vald
* Tööaeg 09:00-18:00

Tööpakkumise number
#755822
Laojuhataja