Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196174

LAOJUHATAJA-AUTOJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Läbi klientide professionaalse teenindamise, kauba õige väljastamise ja veo ning lao korrashoiu luua klientidele atraktiivne ostukeskkond.

  • Kauba komplekteerimine ning väljastamine vastavalt tellimustele ja saatedokumentidele
  • Kauba vastuvõtt ja saatedokumentide arvutisse sisestamine
  • Kaupade vedu kauplustesse ja tootmisüksusesse B-kat veokiga
  • Inventuuride tegemine
  • Kauba arvestusliku ning koguselise säilimise eest vastutamine

Ootused kandidaadile

  • Hea pingetaluvus
  • Orienteeritus heale teenindusele ja tulemustele, täpsus ja korrektsus ning meeskonnatööoskus
  • Füüsilise koormuse taluvus !
  • Eeldatav vanus 25 – 40 a
  • B-kat juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Panusele ja oskustele vastavat motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • varasem töökogemus laos ja selle töö organiseemises
  • Arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel
  • Kaupade kiire ja süsteemne käitlemisoskus
  • Elektrilise kahveltõstuki juhtimise oskus
  • Kasuks tuleb C-kat. juhilubade olemasolu

  • Pakutava töökoha ülesanded täidetakse enamjaolt üksi.
  • Töökoha asukoht: Kesk tee 21, Jüri Tehnopark , Rae vald (9km Tallinnast)

Tööpakkumise number
#196174