Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55187

Laojuhataja asetäitja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendi tellimustel põhinevate kaupade väljastamine (komplekteerib laotöötaja) ja arvete koostamine, laojuhataja abistamine laosissetulekute ja väljaminekute vormistamisel, ülevaate omamine laoseisust, suhtlemine transpordiettevõtete esindajatega.

Ootused kandidaadile

* vähemalt kesk-eri haridus
* väga hea suhtlemis- ja teenindusvalmidus
* väga hea eesti kõne- ja kirjakeele oskus
* hea inglise keele oskus
* vene keele oskus suhtlemistasandil
* koostöövalmidus
* eelnev samalaadse töö kogemus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

* stabiilset tööd
* meeldivat kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi
* palka vastavalt kokkuleppele
* firmasisest koolitust

Tööpakkumise number
#55187