Värsked tööpakkumised

Laohoidja/bussijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 47349

Tööpakkumise number

47349

Töö kirjeldus

-pidama täpset arvestust lattu sisssetulevate ja väljaminevate kaupade üle
-kauba ja dokumentide liikumise korraldamine
-kauba komplekteerimine
-kauba peale ja mahalaadimine
-kauba transport
-lao korrashoid

Nõudmised kandidaadile

-füüsiline vastupidavus ja hea tervis
-pingetaluvus ja vastutustunne
-ausus
-täpsus
-autojuhilubade olemasolu

Meie poolt on eneseteostamise võimalust, konkurentsivõimelist töötasu, meeldivat töökeskkonda, mitmekülgset ja huvitavat tööd ning tööks vajalikud vahendid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2005

Debreta OÜ alustas oma tegevust 1997. aastal ripplagede maaletoomise, -müügi, ja -paigaldamisega.

Oleme praeguseks Eesti turul tegutsenud juba 8 aastat.

Esindame Euroopas tuntud ripplagede tootjaid (Saksamaa Knauf AMF´i, Austria Heraklith´i, Soome Lautex´it ja Sasmox´it).

Ennekõike pakume oma koostööpartneritele terviklahendusi ripplagede osas, mis hõlmab konsultatsioone ja kliendi vajaduste määratlemist, objektiga tutvumist, erinevate lahenduste ja võimaluste pakkumist, vajalike materjalide tellimist ja tarnimist koos meiepoolse paigaldusega.

Teostame alltöövõttu Eesti juhtivatele ehitusettevõtetele.