Tööpakkumise number

566604

2. jalaväebrigaad Laohoidja (VÕRU)

Töö kirjeldus

Tehnikalao töö korraldamine, tehnika tellimine, vastuvõtmine, parkimine, komplekteerimine ja väljastamine. Mobilisatsioonivarustuse vedu. Tehnikaalase dokumentatsiooni ja aruandluse korraldamine ja haldamine.

Nõudmised kandidaadile

Miinimumnõuded kandidaadile

• Eesti kodanik
• Kesk- või kutseharidus
• B- ja C-kategooria sõidukijuhtimise õigus (valmisolek BE- ja CE- kategooria omandamiseks)
• Hea arvuti kasutamise oskus, sealhulgas teksti-, tabeltöötlus- ja esitlusprogrammide (Word, Excel, Power Point ) ning teiste ametikohal vajalike arvutiprogrammide (vähemalt Outlook) kasutamise oskus ning bürootehnika kasutamise oskus
• Töökogemus tehnika valdkonnas vähemalt 2 aastat
• Valmisolek läbida taustakontroll
• Meeskonnatööle orienteeritus

Kandideerimisel tuleb kasuks:

• Autotehniku kutsestandardi omamine
• BE- ja CE-kategooria sõidukijuhtimise õigus
• Eelnev teenistus Kaitseväes või Kaitseliidus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

• Stabiilset ja kindlat töötasu 850 eurot kuus (bruto)
• Kaasaegseid töötingimusi
• Põhipuhkust 35 päeva aastas
• Enese arendamise ja täiendõppe võimalusi
• Sportimisvõimalusi

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2018
Kuulutus sisestati:
9. november 2018
Brutopalk:
Alates 850 EUR kuus
Soovin kandideerida

Laohoidja (VÕRU)

2. JALAVÄEBRIGAAD

Vaatan ettevõtte profiili