Laohoidja-tõstukijuht VIP2

PRIME PARTNER AS

Tööpakkumise number

620910

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on kaubasaadetiste vastuvõtmine ja paigutamine, nii Eesti-siseste kui eksport tellimuste komplekteerimine ja väljastamine, kaasaegsetes infosüsteemides vormistamine, samuti muu operatiivne laotöö. Lisaks kuulub töökohustuste hulka tõstukiga töötamine. Vajadusel tagab firma tõstukijuhi kvalifikatsiooni omandamiseks vajaliku koolituse.


Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui töötad täpselt, korrektselt ja kohusetundlikult.


Ettevõte pakub

Sind ootab Prime Partneri professionaalne ja toetav kollektiiv ning töötingimused kaasaegsetes laoruumides Tänassilma Logistikakeskuses koos motiveeriva kompensatsioonipaketiga.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2019
Soovin kandideerida

Laohoidja-tõstukijuht


PRIME PARTNER AS

Prime Partner AS alustas tegevust juba 1996. aastal, olles seega üks vanemaid Baltikumi hulgikaubanduse ettevõtteid. Ettevõtte põhiliseks tegevusvaldkonnaks on kiire käibega tarbekaupade turustamine ja tootearendus. Prime Partner AS-le kuuluvad omaloodud kaubamärgid Smile®, Elise® ja McLean®. Lisaks enda toodete turustamisele esindab ettevõte Eestis rahvusvaheliselt tuntud kaubamärke Energizer®, General Electric®, 3M®, Kleenair® jt. Ettevõtte peamine müügipiirkond on Eestis ja Lätis, samas on pidevalt kasvanud Soome, Rootsi ning Leedu klientide osatähtsus. Käesoleval aastal on ettevõtte prioriteediks müügimahtude kasvatamine eksportturgudel ning tooteportfelli jätkuv arendamine. Lisainfo: www.primepartner.eu

Avan ettevõtte profiili