Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290724

Laohoidja-tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö laohoidja-tõstukijuhile rahvusvahelises ettevõttes Keilas. Töö kahes vahetuses(6.00-14.30 ja 12.30-21.00).

Tööülesanded:

  • kaupade ja materjalide vastuvõtt ja ladustamine;
  • kaupade ja materjalide märgistamine ja pakkimine ning valmistoodangu
väljasaatmine;
  • kaupade ja materjalide väljastamine tootmisele;
  • jooksvad tööd laos vastavalt vajadusele;
* töö arvutiga

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • keskharidust
  • kohusetundlikkust,täpsust ja pingetaluvust
  • head eesti keele oskust kõnes ja kirjas
  • valmisolekut töötada kahes vahetuses
  • töökogemust laos
* tõstukijuhi lubade olemasolu
  • arvutioskust vähemalt keskmisel tasemel

Ettevõte pakub

häid töötingimusi, konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Võimalusel lisage meid ka Facebookis: Baltic Prostaff

Tööpakkumise number
#290724

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
1. november 2012

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem