Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196617

Laohoidja / tehniline töötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame Tallinnas professionalsete juuksehooldustoodete, kosmeetika ja tarvikute kauplus-lattu laohoidjat / tehnilist töötajat.
Töö kirjeldus:

  • Elektriliste käsitööriistade remont (föönid, juukselõikusmasinad jms)
  • Mööbli ja muude seadmete kokkupanek ning vajadusel remont
  • Kauba tellimine
  • Kauba vastuvõtmine ja väljapanek
  • Kauba komplekteerimine, pakkimine ja väljastamine
  • Kauba transpordiks ettevalmistamine
  • Lao korrashoiu tagamine
  • Arvutiprogrammi müügi-ja laotoimingute sisestamine

Ootused kandidaadile

  • Tehnilise taibuga
  • Aus ja töökas
  • Täpne ja korrektne
  • Kiire tegutseja

Ettevõte pakub

  • Palju tööd
  • Toredat kollektiivi
  • Häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#196617

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
5. mai 2010

Tradehouse OÜ põhitegevusalaks on professionaalsete juuksehooldusvahendite, kosmeetika ja tarvikute maaletoomine ning turustamine juuksuri-ja ilusalongidele, lisaks jaemüük tavatarbijatele.

Vaata rohkem