https://www.cvkeskus.ee/106610

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Laohoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 106610

Tööpakkumise number

106610

Töö kirjeldus

Laohoidja tegeleb kaupade vastuvõtmise, hoiule paigutamise, siirdamise, komplekteerimise, pakkimise, väljastamise ja inventeerimisega. Ta peab arvestust sissetulnud, väljasaadetud ja laos olevate kaupade üle.


Nõudmised kandidaadile

Laohoidja on hea suhtleja, töö eeldab nii iseseisvust kui ka koostöövõimet meeskonnas. Ta peab suutma lahendada iseseisvalt töös esile kerkivaid probleeme ja leidma alternatiivseid lahendusteid. Töö eeldab loomupärast korra- ja puhtusearmastust, hoolikust ja täpsust. Laopidaja tööga kaasneb materiaalne vastutus, mis eeldab ausust.


Ettevõte pakub

Pakume tööd suveperioodiks õpilastele ja üliõpilastele., kes on vähemalt 18. aastased. Töö nõuab füüsilist pingutust ja on rohkem sobilik meestele.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
11. mai 2007
Kuulutus sisestati:
3. mai 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Tarkon on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte, mis kuulub Hallberg- Sekrom Fabriks Gruppi. HSF grupp tehased asuvad Eestis, Rootsis ja Hiinas. Tarkonis töötab 530 töötajat. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, TA, ABB, Carrier, Intermec, Powerwave, Primus, Sievert, Wabco, Atlas Copco jt. Omame kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2000 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2004 sertifikaate.