Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667371

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide kiire ja korrektne teenindamine laos kauba väljastamisel

Kaupade (elektrimaterjalide) vastuvõtt, ladustamine ja komplekteerimine
Kaablikerimismasinatega kaablite kerimine
Laadimistööd aku- ja diiseltõstukitega
Inventuuridel osalemine

Lao korrashoiu tagamine

Ootused kandidaadile

Kiirus, korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
Õppimisvõime ja -soov
Eesti ja vene keele valdamine suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vastutusrikast tööd stabiilses ettevõttes
Enesetäiendamise ja arenguvõimalusi
Sõbralikku ja toetavat meeskonda
Konkurentsivõimelist töötasu ning tulemustele vastavat lisatasu

Tööpakkumise number
#667371

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
10. september 2020

AS Esvika Elekter on elektrimaterjalide hulgi-, jae- ning projektimüügiga tegelev ettevõte. Tegutseme aastast 1993, meil on osakonnad 5 Eesti linnas. Aastase müügikäibega 28 miljonit € ning 80 töötajaga kuulume oma ala 3 suurima hulka

Vaata rohkem

Laohoidja