Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194212

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Sissetuleva kauba kontroll ja käitlemine
- Kauba komplekteerimine saatelehtede järgi
- Kauba ettevalmistamine müügiks
- Ettevõtte territooriumi ning lao korrashoiu jälgimine

Ootused kandidaadile

- Pingetaluvus ning hea füüsiline vorm
- Täpsus
- Meeskonnatöö kogemus ja initsiatiiv
- Kasuks tuleb eelnev töökogemus laos või logistikas
- Tõstuki juhtimise kogemus
- B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

- Kaasaegseid töötingimusi
- Stabiilset töösuhet
- Töötulemustele vastavat palka

Tööpakkumise number
#194212
Laohoidja