Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49247

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba vastuvõtt ja ladustamine.
Lao ning territooriumi korrashoid
Kauba transport Tallinna piirides ettevõtte klientideni
Lattu sissetulevate kaupade vastuvõtmine, kontrollimine ja ladustamine
Klientidele väljastatava kauba komplekteerimine

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus
Hea suhtlemisoskus, täpsus, iseseisvus, algatusvõime ja lojaalsus
Kohusetundlikkus ning vastutusvõime
Füüsiline vastupidavus
Kõrge pingetaluvus

Ettevõte pakub

Häid enesetäiendamisvõimalusi arenevas firmas.
Kaasaegset töökeskkonda ja toetavat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#49247

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. september 2005
Kuulutus sisestati:
9. august 2005

CVKeskus.ee klient

Rahvusvaheline otseturunduse firma.

Vaata rohkem

Laohoidja