Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #620868

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade vastuvõtt, kontrollimine ja ladustamine
  • Kaupade komplekteerimine, pakkimine ja väljastamine
  • Lao korrashoid ja inventuuride läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

  • Eelnev töökogemus laotöötajana
  • Tõstuki juhtimise oskus
  • Loogiline mõtlemine
  • Usaldusväärsus, koostöövõime ja lojaalsus firmale
  • Suhtlemisoskus,täpsus, kohusetundlikkus
  • Oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
  • Eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd kiiresti kasvavas ettevõttes
  • Suvist puhkusevõimalust
  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu
  • Erinevaid soodustusi
  • Täpsete töötulemuste eest preemiat

Palgatase sõltub töötaja kohusetundest ja oskustest .

Tööaeg :
Tulevane töötaja peab arvestama meie töömahuga kus hooaja väliselt on vähe tööd ja hooajal on palju tööd. Osadel päevadel Oktoobris, Novembris, Märtsis ja Aprillis kestab tööpäev 8:00 – 20:00 (sõltub töömahust). Ületunnid arvestatakse puhkuseks vastavalt töötaja soovile Detsembris või Juuni, Juuli ja osaliselt August. See annab võimaluse 2 kuud suvel puhata.

Tööa asukoht: Rehvid Pluss OÜ Peetri ladu

Tööpakkumise number
#620868

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: 1176 - 1464 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2019

Rehvid Pluss OÜ on kiirelt arenev rehvidega tegelev ettevõte mis kuulub maailma suurimasse rehviketti Firststop (www.firststop.eu). Peamiseks väljundiks on rehvide jaemüük, pakume Eestis parimat hinnaklassi ja laia rehvivalikut tuntud tootjatelt. Pakume ka rehvivahetus teenust sõidu- ja veoautodele. Tänu meie edukale e-poele ( www.rehvidpluss.com ) oleme esindatud kõigis Eesti piirkondades. Meie kollektiiv on töökas, õpihimuline ja mis peamine sõbralik. Pakume meie era- ja äriklientidele asjatundlike nõuandeid ning mugavat ja kvaliteetset teenindust.

Rehvid Pluss OÜ on Bridgestone, Toyo, Firestone, Dayton, Goodyear ja Sava rehvide ametlik edasimüüja Eestis.

Vaata rohkem

You are applying to:
Laohoidja