Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34142

LAOHOIDJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

laohoidja töö sisuks on:

  • kaupade vastuvõtt, ladustamine, komplekteerimine ja väljastamine
  • kaubakoguste ja -nomenklatuuri õigsuse kontroll ning info sisestamine laoprogrammi jooksva kauba liikumise kohta

Ootused kandidaadile

  • töökogemus laohoidja, tõstukijuhi ja/või komplekteerijana
  • kohusetundlikkus ja täpsus
  • eesti kõnekeele oskus, vene keele oskus arusaamise tasemel (passiivne)
  • baasteadmised arvutikasutusest töövahendina

Kasuks tuleb:
  • san-tehnika kaupade tundmine
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • tõstukijuhi load

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd ja korralikku töökeskkonda
  • head teenimisvõimalust ja arenguperspektiive koos eduka ettevõttega

Lisainfo

Konkursil osalemiseks saate elulookirjelduse saata kahel moel: otse personaliotsingufirmasse PerspectivEst aadressil info@perspectivest.ee või otse läbi CV Keskuse etteantud viisil.

Tööpakkumise number
#34142
LAOHOIDJA