Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #124702

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade komplekteerimine, kaupade markeerimine ja silditamine, kauba lahtivõtmine ja riiulisse panemine, kaupade väljastamine, lao koristus.

Ootused kandidaadile

Töötahteline, eesti keelt mõistev ja rääkiv.

Ettevõte pakub

* Esialgu hooajalist tööd kuni 31.12.2007;
* Võimalust töötada Põhjamaade oma ala juhtivamas kontsernis.

Lisainfo

Töö asukoht: hetkel Mustamäe tee 18a, aga okt/nov 2007 Põrguvälja tehnopark Jüris.
Töö aeg: 9-17.30, esmaspäevast- reedeni.

Tööpakkumise number
#124702

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Kuni 60 €/tunnis
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
20. september 2007

Personalipunkt Extra OÜ on personali rendi ja -vahendusega tegelev ettevõte.
Personalipunkt Extra OÜ kliendiks on Balti Autoosade AS, mis on Baltimaade suurimaid autovaruosade maaletoojaid ja hulgimüüjaid.

Vaata rohkem

Laohoidja