Värsked tööpakkumised

Laohoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 102602

Tööpakkumise number

102602

Töö kirjeldus

Sinu töö on seotud põhiliselt laohaldusega. Oled oluline lüli meie logistika ja tarneahelas, sest Sinu abil jõuab esmane informatsioon kaupade liikumisest meie teistele allüksustele. Hallates kogu ladu tervikuna lood ja komplekteerid vajadusel kaupu projekti ladudesse. Kontrollid, et õige kaup saabuks õigel ajal ning sellest informeerid kolleege. Sinu kontrolli all on firma autopargi kasutamine. Jägid, et kõik autod oleksid sõidukorras ning tegeled vajadusel hoolduse korraldamisega.

Tööülesanded lühidalt on järgmised:
• kaupade ja materjalide laoarvestuse pidamine
• varuosade, standardkaupade ja tarvikute hankimine
• kauba saatedokumentide vormistamine
• kaupade komplekteerimine
• kauba transport
• firma autopargi korrashoid

Nõudmised kandidaadile

• usaldusväärsus
• täpsus ja korrektsus
• loov mõtlemine ja pingetaluvus
• hea organiseerimisvõime
• B-katgooria juhiluba

kasuks tulevad
• IT valdkonna teadmised
• raamatupidamisprogrammi HansaWorld kasutusoskus

• vaheldusrikast ja liikuvat tööd stabiilselt arenevas ettevõttes
• nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
• paindlikku tööaega
• panusele ja tulemusele vastavat tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2007
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2007

Nixor Eesti AS on Nixor AD AS tütarettevõte, mis on juba üle 10 aasta tegutsev ja pidevalt arenev infotehnoloogiaettevõte, kelle eesmärgiks on olla peamine IT-partner kaubandus- ja teenindusettevõtetele. Täna pakume IT-alaseid teenuseid ja lahendusi neljale turusektorile: jaekaubandus, laevandus, toitlustus, hotellindus. Otsime oma nooruslikku kollektiivi teotahtlelist ja asjalikku laohoidjat.