Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40683

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Materjalide vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine
  • Laoarvestus ja lao korrashoid
  • Valmistoodangu pakkimine ja laadimine
  • Laoinventuuride tegemine

Ootused kandidaadile

  • korrektsus ja usaldusväärsus
  • iseseisvus ja enesekehtestamise oskus
  • kea arvutikasutamise oskus
  • laotöö kogemus
  • autojuhiload
  • kasuks tuleb tõstukijuhi tunnistus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd
  • häid töötingimusi ja head meeskonda

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata avaldus koos CV ja palgasoviga aadressil virve@metus.ee

Tööpakkumise number
#40683
Laohoidja