Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636794

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauba vastuvõtmine, kontroll, markeerimine, ladustamine
  • Kaubaga seonduva dokumentatsiooni (saatelehed, sertifikaadid) haldus infosüsteemis
  • Tootmises koostajatele komponentide väljastamine, komplekteerimine
  • Toodete allhankesse saatmine ja vastu võtmine, saatelehtede vormistus ja kontroll
  • Kliendile tellimuste komplekteerimine
  • Lao inventuur vastavalt vajadusele
  • Võimalus panustada ettevõtte arengusse

Ootused kandidaadile

  • Sul on varasem kogemus (torude) tootmises või soov vastavat spetsiifikat tundma õppida.
  • Oled kohusetundlik korraarmastaja, täpne, suudad süsteemi luua ja hoida.
  • Oled tehnilise taibuga ning tunned käsi- ja eletritööriistu.
  • Oled usaldusväärne, aus ning valmis vastutust võtma.
  • Oled arvutiga väga hea sõber.
  • Oled hea juht – oma aja, tõstuki ja B-kat sõiduki.
  • Oled meeldiv suhtleja nii eesti kui vene keeles. Kasuks tuleb soome ja inglise keele oskus.
  • Suhtud probleemidesse kui väljakutsetesse ning otsid pigem lahendusi kui takistusi.
  • Kasuks tuleb varasem lao töö kogemus

Ettevõte pakub

  • Võimalust liituda meeldiva ning asjaliku meeskonnaga
  • Tulemusliku töö eest väärilist tasu
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd

Tööpakkumise number
#636794

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2020

Markland Trade OÜ on kiirelt arenev 2001. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Teostame Eesti, Soome ja teiste Euroopa riikide laevaehituse suurklientidele toru-, ventilatsiooni-, metalli- ja keevitustöid ja nende toodete paigaldusteenust.
Meie visiooniks on areneda ja kasvada Põhjamaade juhtivaks laeva eelkooste ja torupakettide valmistajaks laevaehituses ja ehitussektoris. Eesmärk on pakkuda kliendile kvaliteedinõuetele vastavat täisteenust kasutades selleks kvalifitseeritud tööjõudu, kaasaegseid tootmistingimusi ja kõige uuema põlvkonna tööstusseadmeid. Arendame pidevalt tootmisprotsesse ning valmistume uute teenuste pakkumisele.
Kogu tegevuse jälgitavuse ning efektiivsuse parandamise eesmärgil arendame unikaalset infosüsteemi.
Markland Trade OÜ on kahel viimasel aastal jõudnud Gaselli TOP nimekirja. Krediidiinfo AS on andnud välja Eduka Eesti Ettevõtte tunnistused aastatel 2206 (A), 2007 (A), 2008 (AA), 2016 (AA). Aastal 2017 viidi kogu tegevus vastavusse ISO 9001:2015 nõudmistega.
Marklandis töötavad avatud silmaringiga, hakkajad, uuendusmeelsed ning toredad inimesed.

Vaata rohkem

Laohoidja