Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433875

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks rolliks on kaupade vastuvõtmine nende ladustamine ja pakkimine, müügiks ettevalmistamine ning müügimaailmadesse väljastamine.

Ootused kandidaadile

Oled väga oodatud, kui:
oled täpne ja kiire
hea pingetaluvusega
tunned end arvutiga töötamisel kindlalt
väärtustad koostööd

  • eneseteostus- ja arenguvõimalust Eesti kõige väärikama ajalooga poes
  • väljaõpet töökohal
  • stabiilset töötasu ja lisatasu võimalusi
  • ettevõttesiseseid soodustusi
  • inspireerivat töökeskkonda
  • tööaega E-R
  • suurepärast töökogemust

Lisainfo

Laohoidja tegeleb meeste-, naiste- ja lastekaupadega.
Põhiline tööaeg on E-R kella 8:00 kuni 17:00. Graafiku alusel tuleb ka mõnel laupäeval töötada. Tööaeg laupäeviti on 8:00 kuni 12:00.

Ühendust võtame vaid väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#433875

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. august 2016
Kuulutus sisestati:
1. august 2016

Kaubamaja on Eesti jaekaubanduse liider ja suunanäitaja. Meie missiooniks on muuta inimeste elu mugavamaks ja rõõmsamaks, tuues maailmast koju kätte parimad kaubad ja pakkudes suurepärast ostuelamust.

Armastad liikuvat tööd, oled täpne ja kiire, siis ootame just Sind Kaubamaja Laoteenistusega liituma.

Sinu peamiseks rolliks on kauba vastuvõtmine, ladustamine, müügiks ettevalmistamine ning müügimaailmadesse väljastamine.

Vaata rohkem

Laohoidja