Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293177

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 28. november 2012
Kuulutus aegub:28. detsember 2012

Töö kirjeldus

Kaitseväe Logistikakeskuse värbamisprotsessi vedamine ja seda toetavate administratiivsete ülesannete täitmine. Ühtlasi uute teenistujate organisatsiooni sisseelamise korraldamine.

Ootused kandidaadile

Kõrgharidust sotsiaaltöö või personalijuhtimise valdkonnas ning töökogemust värbamise alal või keskharidust ja vähemalt 2 aastast erialast töökogemust värbamiste läbiviimisel.

Pakume head meeskonda ja põnevat tööd, palju suhtlemist ja piisavalt vastutust ning täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#293177

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
28. november 2012

CVKeskus.ee klient

Kaitseväe Logistikakeskus on Kaitseväe osa.
Me tegeleme Kaitseväe varustamisega nii Eestis kui ka välismissioonidel. Me tegeleme Kaitseväe raamatupidamisega ja Kaitseväe varustuse ning tehnika hooldamisega. Me tegeleme Kaitseväe kinnisvara haldamisega ja ajateenijate koolitamisega. Me korraldame meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

See väga mitmekülgne keskkond ootab tööle Sind

kui tahad anda oma panuse Eesti riigi kaitsesse,
kui arvad, et heade tulemuste taga on hea meeskond,
kui Sa oled valmis ennast arendama,
kui Sa ei karda väljakutseid ja viid alustatu alati lõpuni,
kui näed raskustes võimalusi ja leiad probleemidele lahendusi.

Vaata rohkem

Laohoidja