Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827293

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma laotiimi töötajat, kelle põhikohustuseks on kaupade komplekteerimine. Lisaks komplekteerimisele tuleb täita erinevaid laotöid nagu kaupade pakkimine, sildistamine, vastuvõtul kontrollimine ja paigutamine. Sobid meile, kui oled väga heas füüsilises vormis, täpne, kohusetundlik ja positiivse ellusuhtumisega. Oluline on oskus töötada meeskonnas. Tõstuki juhtimise kogemus tuleb kasuks.

Ootused kandidaadile

- valmisolek teha füüsilist tööd

- hea füüsiline vorm

- eesti keele oskus

Ettevõte pakub

- võimalust töötada täisdigitaalses laos
- töötada ettevõttes, mis on pidevas arengus

Lisainfo

Tööaeg: esmaspäevast reedeni, kell 8.30 - 17.00
Tööle asumise aeg: kohesel või uuest aastast

Tööpakkumise number
#827293

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. jaanuar 2023
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Laohoidja