Värsked tööpakkumised

Laohoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110099

Tööpakkumise number

110099

Töö kirjeldus

Rahvusvaheline tootmisettevõte otsib oma meeskonda laohoidjat.

Töö sisuks:
1. Saabuvate kaupade vastuvõtmine, kontrollimine ja paigutamine lattu.
Kontrollib lattu tulevat kaupa (vastavus koguseliselt, kvaliteedi kontroll kokkulepitud ajavahemikul) ja võtab selle kauba lattu vastu.
2. Lao korrashoid, laoarvestuse pidamine ja jälgimine, plaaniliste laoinventuuride tegemine.
3. Tootmiseks vajalike tarvikute komplekteerimine
4. Valmistoodangu vastuvõtmine tootmisest, paigutamine lattu, laoarvestus.
5. Valmistoodangu ja kaupade komplekteerimine vastavalt tellimustele, väljastamine, laadimine ja vormistamine.

Nõudmised kandidaadile

Töökogemus, ausus, täpsus.

Ettevõte pakub

Pakume:
head meeskonda, häid töötingimusi, konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
25. mai 2007

Personalirent, personaliotsing.