Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327886

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laohoidja võtab vastu rõivalisandid ja kangad ning väljastab need tootmisele.Võtab vastu valmistoodangu ja jaotab klientidele
Töö sobib naistele. TÕÕÜLESANNETE TÄITMINE EELDAB HEAD FÜÜSILIST VORMI.

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus
elementaarne arvutioskus..
eesti keele oskus kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

Töökogemuse moekollektsioonide tootmisel.
Töötasu vastavalt tööoskustele.
Töökohta kesklinnas..

Lisainfo

Kui tunned, et see on sinu võimalus kes sa oled huvitatud tööst moekollektsiooni tootmisel, kandideeri või võta ühendust ja küsi täiendavat informatsiooni 58
050 438 Kaja.

Tööpakkumise number
#327886

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2013

CVKeskus.ee klient

disainime ja toodame naisterõivaste moekollektsioone.

Vaata rohkem

Laohoidja