Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70423

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba vastuvõtt, kontrollimine, ladustamine, komplekteerimine ja väljaandmine, kaubatellimuste koostamine, inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

  • Lao- või kaubandustöö kogemust, soovitavalt toidukaupade vallas
  • Vähemalt keskharidust
  • Arvuti kasutamise oskust
  • Logistika põhitõdede tundmist
  • Autojuhilubade olemasolu
  • Eesti, inglise ja vene keele oskust

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast tööd mainekas rahvusvahelises ettevõttes
  • meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda
  • arengu- ja enesetäiendamisvõimalusi
  • omapere soodustusi

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV ja avaldus koos palgasooviga CV Keskuse kodulehe kaudu. Sinu andmeid ootame hiljemalt 07.juuliks 2006.

Tööpakkumise number
#70423

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2006

Radisson SAS Hotel&Resorts on üks kiiremini arenevaid hotellikette Euroopas, kuhu kuulub enam kui 220 hotelli.
Radisson SAS Hotell Tallinn avas oma uksed klientidele 1.veebruaril 2001. aastal Tallinna finants- ja kaubanduskeskuse südames. Hotellis on 280 hästivarustatud numbrituba, kaks restorani, kolm baari ja esinduslik 1000 ruutmeetri suurune konverentsi- ja banketikeskus. Hotellis töötab 220 inimest.

Vaata rohkem

Laohoidja