Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66869

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame sind oma töökasse ja toredasse kollektiivi, kui sa oled valmis aitama meid järgnevatel töödel:
-lattu saabuva kauba vastuvõtt ja kontrollimine
-toodete etikeerimine
-korrektne komplekteerimine
-pakkimine ja lähetamine
-lao korrashoid
-osalemine invetuuridel

Ootused kandidaadile

Parim kandidaat sellele ametikohale on:
-aus ja kohusetundlik
-oskab suhelda eesti ja vene keeles
-on kiire ja tähelepanelik
-heas füüsilises vormis
-oskab kasutada arvutit (kasuks tuleb RV-Soft programmi tundmine)
-positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse.

Kasuks tuleb:
-varasem laotöö kogemus

Ettevõte pakub

-pikaajalist töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes.
-stabiilset sissetulekut.
-sõbralikke töökaaslasi
-piisavalt tööd

Tööpakkumise number
#66869
Laohoidja